Slider

CLUB AMARİS

Modern bir dış görüntüsü olan apart otelimizde, değerli müşterilerimiz için her türlü konaklama, dinlenme ve eğlence imkanı sunmaktadır. Apart ve Studio tipi odalarımız bulunmaktadır. Marmaris’te mükemmel bir tatil geçirmenizi diliyoruz. Devamı için tıklayınız

KONAKLAMA
Modern bir dış görüntüsü olan apart otelimizde, değerli müşterilerimiz için her türlü konaklama, dinlenme ve eğlence imkanı sunmaktadır. Asansör ile tüm katlara ulaşabilirsiniz, her katta Apart ve Studio tipi odalarımız bulunmaktadır. Marmaris’te mükemmel bir tatil geçirmenizi diliyoruz. Resepsiyonumuz müşterilerimiz için rahat toplanma ve buluşma yeridir. Havuzumuz, çevresinde bol miktarda güneşlenme alanımız ve şezlongumuz bulunmaktadır. Otelimiz deneyimli personeli ve tüm imkanları ile size unutamayacağınız bir tatil sunar.

AKTİVİTELER
Gündüz havuz başı aktivitelerimizin yanında, barımızdaki büyük ekran uydu televizyondan her türlü spor yayını bulunmaktadır. Etrafı güzel çiçekler ile çevrili geniş güneşlenme alanımızda bütün gün istediğiniz alkollü / alkolsüz içecekleri, özel kokteyllerimizi ve acıktığınızda istediğiniz menülerden (snack veya a la carte ) yiyip içebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız

ODALAR

31 Adet Apart odamız ve 6 adet Stüdyo odamız vardır. Apart odalarımız yatak odası, oturma odası açık mutfak ve banyodan oluşmaktadır. Yatak odalarında tek veya çift kişilik yataklarımız bulunmakta, oturma odasında ise 1 adet çift kişilik çek yat bulunmaktadır. Banyolarımız küvetli veya duşlu olup, tüm odalarımız balkonlu ve havuz manzaralıdır. Apart odalarımızın mutfağında 4 kişilik mutfak malzemesi vardır. Ayrıca su ısıtıcı (kettle) iki gözlü elektrikli ocak, mini buzdolabı, telefon, klima ve banyoda saç kurutma makinesi vardır.

Stüdyo odalarımız yatak odası açık mutfak ve banyodan oluşmaktadır. Stüdyo odalarında tek veya çift kişilik yataklarımız bulunmaktadır. Banyolarımız küvetli olup, tüm odalarımız balkonlu ve havuz manzaralıdır. Stüdyo odalarımızın mutfağında 2 kişilik mutfak malzemesi vardır. Ayrıca su ısıtıcı (kettle) iki gözlü elektrikli ocak, mini buzdolabı, telefon, klima ve banyoda saç kurutma makinesi vardır. Yürüme zorluğu çeken misafirlerimize kolaylık sağlamak açısından asansörlüdür. Bebekli ailelerimiz için bebek yatağı ücretsizdir.